PROJEKTY MAŁEJ ARCHITEKTURY

W Naszym asortymencie mamy wiele gotowych projektów, elementów małej architektury.

Można u Nas zakupić gotowe projekty: 

  • nawierzchni, 
  • grilla ogrodowego, 
  • altany, 
  • elementu wodnego, 
  • ławki, 
  • rzeźby do samodzielnego wykonania, 
  • ogrodzenia, 
  • murków oporowych, 
  • wiaty śmietnikowej 
  • czy wiele, wiele innych

 

GOTOWE PROJEKTY OGRODÓW

W ofercie sklepu ogrody-online znaleźć można także projekty ogrodów.

Są to projekty przygotowywane indywidualnie, ale z tą różnicą względem projektów na zamówienie, że ich wersja wykonywana jest tylko zdalnie. Projekty ogrodów zdalne są tańsze niż projekty indywidualne pod jednostkowe zamówienie, w którym w koszt wykonania wliczone są także spotkania, inwentaryzacja terenu, pomiary i kontakt osobisty. Projekty ogrodów zdalnych eliminują te koszty, ale zakładają także indywidualne podejście do aranżacji określonej i wymiarowanej przez kupującego jego działki. 

Jest to rozwiązanie dla wszystkich, którzy samodzielnie chcą zrealizować swój ogród, zgodny z planem i fachową wiedzą lub zlecić projekt firmie, ale mieć samodzielną i pełną kontrolę nad przebiegiem prac i przeniesieniem pomysłu w teren. Dzięki temu aranżacja nie będzie przypadkowa, a wykonawcy będą wiedzieć co mają do zrobienia.

 

PLANNERY

Nasze plannery to świetne rozwiązanie dla tych, którzy zarówno w temacie pielęgnacji jak i realizacji ogrodów nie czują się pewnie.

Jeżeli chcesz zrealizować ogród a nie wiesz jak to zaplanować czy jak nie dać się oszukać ten planner jest idealny dla Ciebie, aby przewidzieć wszystkie wydatki i czas w jakim realizacja zostanie zrobiona.

Jeżeli jednak masz nowy ogród, bądź ogród już istniejący i chcesz mieć pod kontrolą wszelkie prace z tym związane. Chcesz wiedzieć kiedy warto zastosować oprysk, kiedy zacząć pierwszą wiosenną pielęgnację, albo okryć rośliny na zimę. Chcesz wiedzieć kiedy pora zadzwonić do ogrodnika, lub samodzielnie pragniesz zająć się swoim otoczeniem - planner koniecznie musi znaleźć się w Twoim domu.

 

KARTY PODARUNKOWE

Karty podarunkowe i vouchery to bardzo popularna forma na zakup prezentu, z którego obdarowany może skorzystać według własnego uznania.

Nasze karty podarunkowe to idealny sposób na prezent. Zamawiając kartę wystarczy zakupić ją w dowolnej kwocie - może to być kwota z dostępnych w Naszym sklepie projektów i produktów, albo wyższa kwota, która pokryje cały projekt w zamówieniu indywidualnym.

Karta podarunkowa może zatem wynosić 5,00zł, 29,00zł, 100,00zł a nawet 2500,00zł i więcej w przypadku projektów na zamówienie.

 

PROJEKT INDYWIDUALNY / NA ZAMÓWIENIE

Kiedy pragniesz otrzymać projekt indywidualny, pod osobiste zamówienie i własne oczekiwania, gdyż zależy Ci, aby się wyróżnić. Jednocześnie chcesz mieć z Nami bezpośredni kontakt, to my mamy wykonać pomiary i inwentaryzacje Twojego terenu oraz potrzebujesz, abyśmy przyjechali na Twój teren? W takiej sytuacji możesz zamówić projekt indywidualny, na zamówienie.

Aby to zrobić, zapraszamy na Naszą stronę firmową z przykładowymi projektami i ich późniejszymi realizacjami.

Projekty takie są droższe niż te widoczne w sklepie. Wymagają indywidualnego podejścia i czasu poświęconego na ich przygotowanie oraz ustaleń związanych ze spotkaniami. Jednak, aby zobrazować różnicę cenową pomiędzy gotowymi projektami a projektami pod indywidualne zamówienie, na naszej stronie można zapoznać się z przykładowym cennikiem i zamówić projekt przez stronę. Zapraszamy zatem na stronę internetową – https://pracowniaaranzacja.wixsite.com/luxuriance

 

PYTANIE DO ARCHITEKTA KRAJOBRAZU

Doradztwo za 5zł?

Tak to możliwe.

Od lat wiemy, jak wiele pytań chciałoby się zadać architektowi krajobrazu i jak rzadko klienci mają taką możliwość, szczególnie wtedy kiedy nie zamawiana jest usługa projektu indywidualnego lub nie ma możliwości zamówienia konsultacji czy rozmowy na targach branżowych.

My wychodzimy temu na przeciw. 

Tylko u Nas - odpowiemy na każde pytanie.

Jedno pytanie w cenie 5,00 zł to jedna odpowiedź, która będzie pomocna i wyczerpująca. Możesz zadać tyle pytań ile zechcesz i za każde zapłacisz tylko 5,00 zł

Pytanie może dotyczyć sposobu realizacji danego elementu, doboru roślin, doboru materiałów, pielęgnacji roślin czy trudności związanych z terenem przed jego realizacją, zakupem wymarzonego wyposażenia czy wielu, wielu innych.