Ogrody Online to sklep, który powstał z wielu nabytych doświadczeń i zdobytej wiedzy z zakresu architektury krajobrazu. Po wielu latach pracy dla klienta indywidualnego, stworzyliśmy elementy wspólne i powtarzające się na terenach wszystkich Naszych klientów. Stale powtarzające się pytania, wątpliwości, negocjacje cen projektów, uświadomiły Nam, że brakuje rozwiązań, które byłyby korzystne dla każdego.

 

Dla chcących wiedzieć jak się poruszać po swoim ogrodzie – cenne wskazówki, które ciężko jest znaleźć w internecie.

Dla osób, które uważają, że projekt jest za drogi – alternatywę dla projektów na zamówienie w postaci gotowych projektów do zakupu, w postaci przygotowania projektów zdalnie, na bazie pomiarów wykonanych przez kupującego.

Dla osób mających wątpliwości w wyborze materiałów – odpłatną lecz minimalną kwotę za odpowiedź na nurtujące pytania.

A dla osób poszukujących prezentu dla miłośników ogrodów – karty podarunkowe.

Pomysł kształtował się przez wiele lat, aż wreszcie ujrzał światło dzienne. Jest wyjściem naprzeciw inwestorom, którzy nie mając określonego budżetu na wykonanie projektu bądź pełną, kompleksową realizację, chcą wykonać ogród bądź przestrzeń etapowo, ale z rozsądkiem i w sposób przemyślany. Jednocześnie zainwestowanie w gotowy projekt, który jest dużo tańszy niż projekt indywidualny (na zamówienie) nie będzie dla nich tak dużym wydatkiem.

Nasze doświadczenia we współpracy z inwestorami, pozwoliły zauważyć zależność oszczędzania pieniędzy na projekcie indywidualnym, który najczęściej jest tylko 1/10 (czyt. jedną dziesiątą) lub nawet 1/50 (czyt. Jedną pięćdziesiątą) kwoty całej inwestycji, sugerując kwotę za projekt  za zbyt wysoką. W związku z tym, tak korzystnych cen projektów gotowych, nie znajdzie się w żadnym innym sklepie i u żadnej innej firmy na rynku polskim. Przy projektach gotowych jeden pomysł projektowy może zakupić dowolna ilość osób, w dowolnym rejonie polski czy świata, a projekty te będą podstawą do realizacji w rzeczywistej przestrzeni, zgodnie ze sztuką budowlaną i architektoniczną tak jak to bywa przy projektach imiennych (na zamówienie).

Zapraszamy zatem do zakupów.

Stwórzcie swój ogród, taras czy balkon jeszcze w tym roku i nie martwcie się, że będzie wykonany źle. Projekty Wam w tym pomogą i z nimi unikniecie wszelkich problemów.